Naši kupci so na prvem mestu

Farmadent redno izvaja raziskave o zadovoljstvu lekarniških kupcev s svojimi storitvami – tudi v zadnji raziskavi so nas kupci zelo dobro ocenili.

V letošnjem letu želimo našim kupcem in dobaviteljem ponuditi več, zato bomo v kratkem pričeli z redno mesečno izdajo strokovne revije Farmadent-Info, kjer bomo redno predstavljali vse novosti, kar zadeva zdravila na recept in Brp, prehranska dopolnila, kozmetiko, medicinske pripomočke in ostale izdelke. Svoje kupce želimo redno obveščati o vseh marketinško-prodajnih akcijah in popustih, ki so jih v danem obdobju lahko deležni. Prav tako smo resno pristopili k implementaciji programa za E-NAROČANJE Farmadnet-Naročila, ki ga bomo na novo izvedli in implementirali v prakso v kratkem času, saj želimo naše poslovanje nadgraditi in posodobiti ter biti tako v vsakem trenutku konkurenčni na trgu.

FARMADENT d.o.o. 
Minařikova ulica 6 
SI- 2000 Maribor
+386 2 450 28 11
+386 2 450 28 89
info@farmadent.si
PE Novo mesto 
Foersterjeva 10 
SI - 8000 Novo mesto
T: +386 7 337 67 60
F: +386 7 337 67 61
infonm@farmadent.si
Jurij Pivka 
direktor
T: +386 2 450 28 44 
F: +386 2 462 20 52 
 
Bojan Kebe 
vodja službe nabavo 
T: +386 2 450 28 21 
F: +386 2 462 20 52 
E: bojan.kebe@farmadent.si
Gina Jarc Škarica
vodja službe za prodajo 
T: +386 2 450 28 46 
F: +386 2 462 20 52 
E: gina.jarc@farmadent.si
Marko Vučković 
vodja službe za poslovno analitiko in informatiko 
T: +386 2 450 28 70 
F:+ 386 2 462 20 52 
E: marko.vuckovic@farmadent.si
Drago Fujs 
vodja skladišča 
T: +386 2 450 28 57 
F: +386 2 450 28 54
E: drago.fujs@farmadent.si
Robert Marolt 
odgovorna oseba za kakovost 
T: +386 2 450 28 51 
F: +386 2 462 20 52 
E: robert.marolt@farmadent.si
Lili Kobal 
Vodja službe za pravne zadeve, kadre in skladnost poslovanja 
T: +386 2 450 28 45 
F: +386 2 462 20 52 
E: lili.kobal@farmadent.si
Venčeslav Toplak 
vodja službe za finance in računovodstvo 
T: +386 2 450 28 
F:+ +386 2 450 28 37 
E: slavko.toplak@farmadent.si
Barbara Kovačec 
reklamacije
T: +386 2 450 28 27 
F: +386 2 462 20 52 
E: reklamacije@farmadent.si
 
 
2015 Farmadent. Vse pravice pridržane.